HilaryDuffBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HilaryDuffBG

Welcome to HilaryDuffBG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хилари дава съвети

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
viTamins_

viTamins_


Брой мнения : 36
Age : 28
Местожителство : сиЛисттра ;], БГ
Интереси : Да слушам музика...[music]
Registration date : 05.09.2008

Хилари дава съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Хилари дава съвети   Хилари дава съвети Icon_minitimeПет 05 Сеп 2008, 15:34

Много хора свързват Хилари с Милей с това, че и двете са почнали своята кариера в DISNEY.

Милей в момента е в средата на много голям спор заради възмутителни папарашки снимки, които изобличават нейната суетност.

Хилари е била попитана какво мисли за този спор на Милей и е дала съвършенния отговор:"Всеки минава покрай такива сложни неща и всема собствено решение, коя съм аз, че да преценявам решенията, които взема Милей?"

Хилари не дава присъди на други и никога не го е правила.Тя казва: "Хората те карат да правиш нещо и ако ти искаш да го направиш, го правиш това е твоя избор, разбираш ли?Това е така, защото не аз ще и казвам какво да прави и да й кажа, ако тя иска това ще стане, но ако не иска просто това е нейн избор!"


Хилари определено порасна, за да бъде добро дете.За нещастие повечето деца на "Hollywood" не вземат такива умни решения като нея.


Преведено е лично от мен!Моля, не копирайте за други сайтове!!!
Извинявам се предварително, ако има някои неточности или грешки в текста!!! Smile
ENJOY...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/simpLe_viTamin
hiperman

hiperman


Брой мнения : 36
Age : 32
Местожителство : dobrich
Интереси : celebrity
Registration date : 30.11.2008

Хилари дава съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилари дава съвети   Хилари дава съвети Icon_minitimeСъб 20 Дек 2008, 15:10

ДА!!! Така е ...
ТЯ не би искала да се бърка във нещата на Miley,все пак не е егоитична ... като някои
извинявам се че пиша това за егоистични... ,но е така.
Върнете се в началото Go down
 
Хилари дава съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HilaryDuffBG :: News/Новини-
Идете на: