HilaryDuffBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HilaryDuffBG

Welcome to HilaryDuffBG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хилъри Дъф се харесва слаба

Go down 
+4
gabi_duff
viTamins_
<33
HilaryDuffBG
8 posters
АвторСъобщение
HilaryDuffBG
Admin
Admin
HilaryDuffBG


Брой мнения : 692
Age : 29
Местожителство : Варна,България
Интереси : Ученик
Registration date : 18.08.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeВто 26 Авг 2008, 13:13

2 април 2007
Актрисата-тийнейджър Хилари Дъф заяви, че никога не е имала проблеми с теглото, но усеща натиска, че трябва да е слаба.

19-годишната звезда, която освен на снимачната площадка се подвизава и на музикалната сцена, сподели пред списание "Пийпъл", че медиите я възприемат или като много дебела или като твърде слаба.

"И ако сам не се харесваш, от това, което пишат в списанията или хората говорят за теб в ежедневния живот, може да се почувстваш наранен. Но никога няма да ги направите щастливи", каза още тя.
Върнете се в началото Go down
https://hilaryduffbg.forum.st
<33

<33


Брой мнения : 38
Age : 28
Местожителство : Sofia
Registration date : 26.08.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeЧет 04 Сеп 2008, 23:14

според мен си е страхотна нито е дебела нито супер слаба нормална Wink
Върнете се в началото Go down
viTamins_

viTamins_


Брой мнения : 36
Age : 28
Местожителство : сиЛисттра ;], БГ
Интереси : Да слушам музика...[music]
Registration date : 05.09.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeПет 05 Сеп 2008, 14:48

според мен хил винаги ще е номеР едно..независимо да ли е слаба или дебела Хилъри Дъф се харесва слаба 347855 Хилъри Дъф се харесва слаба 347855 Хилъри Дъф се харесва слаба 96405
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/simpLe_viTamin
gabi_duff

gabi_duff


Брой мнения : 13
Age : 30
Местожителство : ..
Интереси : .
Registration date : 28.10.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeВто 28 Окт 2008, 14:14

и аз така мисля тя винаги си е хубава-килограмите нямат значение Хилъри Дъф се харесва слаба 347855 Хилъри Дъф се харесва слаба 276420 Хилъри Дъф се харесва слаба 347855
Върнете се в началото Go down
Watermelon
Дизайнер
Дизайнер
Watermelon


Брой мнения : 41
Age : 29
Местожителство : Пловдив
Интереси : Спорт,Рисуване,Писане на текстове
Registration date : 14.10.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeСъб 08 Ное 2008, 21:22

килограмите ИМАТ значение особено в Холивуд,тъпо е да се залъгваме,че Хилари е хубава дебела,кой не иска да е слаб,естествено не всеки го постига.
В периода 2005 година (с Джоел) тя беше страхотна,просто беше себе си ,мисля,че сега е под стрес,а и не мисля,че е влюбена в Майк pale
но както и да е,сега ми харесва,въпроса е да си остане със същите килца king
Върнете се в началото Go down
tanka1994
Преводач/английски
Преводач/английски
tanka1994


Брой мнения : 268
Age : 30
Местожителство : Кнежа България
Интереси : да ровя за работи свързани с Хил
Registration date : 29.08.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeНед 09 Ное 2008, 19:58

watermelon има право Хилари преди време беше малко пълничка,но го преодоля и вече е в страхотна форма,но за това че не обича Майк не съм съгласен , ако беше така тя дали щеше да е още с него или поне дали щяха да излизат толкова често ? Question Exclamation
Върнете се в началото Go down
https://hilaryduffbg.forum.st/
hiperman

hiperman


Брой мнения : 36
Age : 32
Местожителство : dobrich
Интереси : celebrity
Registration date : 30.11.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeЧет 04 Дек 2008, 19:43

Ами да си кажем,то това си нейно решение,щом се харесва значи всички ние трбва да я подкрепим cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
andy-hilary
Moderator
Moderator
andy-hilary


Брой мнения : 454
Местожителство : Раковски,България
Интереси : Да обичам Хилари
Registration date : 26.08.2008

Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitimeВто 09 Дек 2008, 18:50

Хилари е супер всякога
Върнете се в началото Go down
https://hilaryduffbg.forum.st
Sponsored content





Хилъри Дъф се харесва слаба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хилъри Дъф се харесва слаба   Хилъри Дъф се харесва слаба Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хилъри Дъф се харесва слаба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
HilaryDuffBG :: News/Новини-
Идете на: